Horari autobusos Reus-Salou

Reus – Salou (De l’1/11 al 30/04) Temporada baixa (Empresa Plana) 

DE DILLUNS A DIVENDRES (feiners)

SORTIDES DE REUS 

(Parc Sant Jordi)

 

SORTIDES DE SALOU 

(Parada del Monument)

6.45 

7.15 

7.45 

8.15 

8.45 

 

7.15 

7.45 

8.15 

8.45 

9.15 

9.00 

9.30 

10.00 

10.30 

11.00 

 

9.45 

10.15 

10.45 

11.15 

11.45 

11.30 

12.00 

12.30 

13.00 

13.30 

 

12.15 

12.45 

13.15 

13.45 

14.15 

14.00 

14.30 

15.00 

15.30 

16.30 

 

14.45 

15.15 

15.45 

16.15 

17.15 

17.30 

18.00 

18.30 

19.00 

19.30 

 

18.15 

18.45 

19.15 

19.45 

20.15 

20.00 

20.30 

21.45 

22.50 * 

 

20.45 

21.15 

22.15 

DISSABTES (feiners)

6.45 

7.45 

8.45 

9.45 

10.45 

 

7.15 

8.15 

9.15 

10.15 

11.15 

11.45 

12.45 

13.45 

14.45 

15.45 

 

12.15 

13.15 

14.15 

15.15 

16.15 

16.45 

17.45 

18.45 

19.45 

20.45 

 

17.15 

18.15 

19.15 

20.15 

21.15 

21.45 

22.50 * 

 

22.15 

DIUMENGES I FESTIUS

6.45 

7.45 

8.45 

9.45 

10.45 

 

7.15 

8.15 

9.15 

10.15 

11.15 

11.45 

12.45 

13.45 

45.45 

15.45 

 

12.15 

13.15 

14.15 

15.15 

16.15 

16.45 

17.45 

18.45 

19.45 

20.45 

 

17.15 

18.15 

19.15 

20.15 

21.15 

21.45 

22.50 * 

 

22.15 

* Aquest viatge només té parada a Reus a Riera Miró (enfront Bar Dalas) i Estació Autobusos i a Salou a Plaça Europa (Hotel Salou Princes) i al Monument Jaume I. 

 

Nocturn NT2 Reus – Salou  

 

HORARIS DE PAS PER PARADA (1)

Plaça Oques (Reus) 

22.45 

23.45 

00.45 

01.45 

03.15 

04.15 

05.15 

Estació Bus (and.14) (Reus) 

22.55 

23.55 

00.55 

01.55 

03.25 

04.25 

05.25 

Plaça Europa (Salou) 

23.05 

00.05 

01.05 

02.05 

03.35 

04.35 

05.35 

c/ Carles Buigas H. Oasis (Salou) 

23.10 

00.10 

01.10 

02.10 

03.40 

04.40 

05.40 

c/ Carles Buigas Parc Adjunt (Salou) 

23.11 

00.11 

01.11 

02.11 

03.41 

04.41 

05.41 

c/ Carles Buigas c/ Terol (Salou) 

23.13 

00.13 

01.13 

02.13 

03.43 

04.43 

05.43 

Passeig Jaume I (Mc Donalds) (Salou) 

23.15 

00.15 

01.15 

02.15 

03.45 

04.45 

05.45 

Passeig Jaume I (antiga Fira) (Salou) 

23.18 

00.18 

01.18 

02.18 

03.48 

04.48 

05.48 

c/ Barcelona (dv. Bar Bus) (Salou) 

23.25 

00.25 

01.25 

02.25 

03.55 

04.55 

05.55 

Av. Jaume I (dv. Est. Bus) (Reus) 

23.38 

00.38 

01.38 

02.38 

04.08 

05.08 

06.08 

Plaça Oques (dv. Splay Center) (Reus) 

23.45 

00.45 

01.45 

02.45 

04.15 

05.15 

06.15 

(1) – De setembre a juny: Nits de divendres, dissabtes i vigílies de festius. Juliol i agost servei diari. 

 

BUS EXPRÉS Reus - Salou

Temporada Baixa - De Dilluns a Dissabte Feiners

(1 de novembre a 30 d'abril)

 Pl. de les Oques  Av. de la Salle, 33  Estació d'Autobusos de Reus  Av. de Salou, 121  C. Ciutat de Reus, 33 C. Ciutat de Reus, 1 
 6.40 6.42   6.50 6.52  7.02  7.05 
 7.40 7.42  7.50  7.52  8.02 

8.05 

 8.40 8.42  8.50  8.52  9.02  9.05 
10.00  10.02  10.10  10.12  10.22  10.25
 11.00 11.02  11.10  11.12  11.22  11.25 
12.00  12.02  12.10  12.12  12.22  12.25 
 13.00 13.02  13.10  13.12  13.22  13.25 
 14.20 14.22  14.30  14.32  14.42  14.45 
15.20  15.22  15.30  15.32  15.42  15.45 
16.20 16.22  16.30  16.32  16.42  16.45 
17.20  17.22  17.30  17.32  17.42  17.45 
18.30  18.32  18.40  18.42 18.52  18.55
19.30  19.32  19.40  19.42  19.52  19.55 
 20.30 20.32  20.40  20.42  20.52  20.55 

 

Temporada Mitjana - De Dilluns a Dissabte Feiners

(1 de maig a 30 de juny i de l'1 de setembre al 31 d'cotubre)

 Pl. de les Oques  Av. de la Salle, 33  Estació d'Autobusos de Reus  Av. de Salou, 121  C. Ciutat de Reus, 33 C. Ciutat de Reus, 1 
6.40 6.42 6.50 6.52 7.04 7.05
7.40 7.42 7.50 7.52 8.04 8.05
8.40 8.42 8.50 8.52 9.04 9.05
10.00 10.02 10.10 10.12 10.22 10.25
11.00

11.02

11.10 11.12 11.22 11.25
12.00 12.02 12.10 12.12 12.22 12.25
13.00 13.02 13.10 13.12 13.22 13.25
14.30 14.32 14.40 14.42 14.52 14.55
15.30 15.32 15.40 15.42 15.52 15.55
16.30 16.32 16.40 16.42 16.52 16.55
17.30 17.32 17.40 17.42 17.52 17.55
18.30 18.32 18.40 18.42 18.52 18.55
19.30 19.32 19.40 19.42 19.52 19.55
20.30 20.32 20.40 20.42 20.52 20.55

 

Temporada Alta - De Dilluns a Dissabte Feiners

(1 de juliol a 31 d'agost)

 Pl. de les Oques  Av. de la Salle, 33  Estació d'Autobusos de Reus  Av. de Salou, 121  C. Ciutat de Reus, 33 C. Ciutat de Reus, 1 
6.30 6.32 6.40 6.42 6.57 7.00
7.30 7.32 7.40 7.42 7.54 7.55
8.30 8.32 8.40 8.42 8.54 8.55
9.30 9.32 9.40 9.42 9.54 9.55
10.50 10.52 11.00 11.02 11.14 11.15
11.50 11.52 12.00 12.02 12.14 12.15
12.50 12.52 13.00 13.02 13.14 13.15
14.10 14.12 14.20 14.22 14.34 14.35
15.10 15.12 15.20 15.22 15.34 15.35
16.10 16.12 16.20 16.22 16.34 16.35
17.10 17.12 17.20 17.22 17.34 17.35
18.30 18.32 18.40 18.42 18.54 18.55
19.30 19.32 19.40 19.42 19.54 19.55
20.30 20.32 20.40 20.42 20.54 20.55

 

BUS EXPRÉS Salou - Reus

Temporada Baixa - De Dilluns a Dissabte Feiners

(1 de novembre a 30 d'abril)

C. Ciutat de Reus, 33 C. Ciutat de Reus,1 C. de Barcelona, 86 Av. de Salou, 82 Av. de Salou, 2  Av. de la Salle Plaça de les Oques
7.02 7.05 7.09 7.18 7.20 7.25 7.30
8.02 8.05 8.09 8.18 8.20 8.25 8.30
9.02 9.05 9.09 9.18 9.20 9.25 9.30
10.22 10.25 10.29 10.38 10.40 10.45 10.50
11.22 11.25 11.29 11.38 11.40 11.45 11.50
12.22 12.25 12.29 12.38 12.40 12.45 12.50
13.22 13.25 13.29 13.38 13.40 13.45 13.50
14.42 14.45 14.49 14.58 15.00 15.05 15.10
15.42 15.45 15.49 15.58 16.00 16.05 16.10
16.42 16.45 16.49 16.58 17.00 17.05 16.10
17.42 17.45 17.49 17.58 18.00 18.05 18.10
18.52 18.55 18.59 19.08 19.10 19.15 19.20
19.52 19.55 19.59 20.08 20.10 20.15 20.20
20.52 20.55 20.59 21.08 21.10 21.15 21.20

 

Temporada Mitjana - De Dilluns a Dissabte Feiners

(1 de maig al 30 de juny i de l'1 de setembre al 31 d'octubre)

C. Ciutat de Reus, 33 C. Ciutat de Reus,1 C. de Barcelona, 86 Av. de Salou, 82 Av. de Salou, 2  Av. de la Salle Plaça de les Oques
7.04 7.05 7.09 7.18 7.20 7.25 7.30
8.04 8.05 8.09 8.18 8.20 8.25 8.30
9.04 9.05 9.09 9.18 9.20 9.25 9.30
10.22 10.25 10.29 10.38 10.40 10.45 10.50
11.22 11.25 11.29 11.38 11.40 11.45 11.50
12.22 12.25 12.29 12.38 12.40 12.45 12.50
13.22 13.25 12.29 12.38 12.40 12.45 12.50
14.52 14.55 14.59 15.08 15.10 15.15 15.20
15.52 15.55 15.59 16.08 16.10 16.15 16.20
16.52 16.55 16.59 17.08 17.10 17.15 17.20
17.52 17.55 17.59 18.08 18.10 18.15 18.20
18.52 18.55 18.59 19.08 19.10 19.15 19.20
19.52 19.55 19.59 20.08 20.10 20.15 20.20
20.52 20.55 20.59 21.08 21.10 21.15 21.20

 

Temporada Alta - De Dilluns a Dissabte Feiners

(1 de juliol al 31 d'agost)

C. Ciutat de Reus, 33 C. Ciutat de Reus,1 C. de Barcelona, 86 Av. de Salou, 82 Av. de Salou, 2  Av. de la Salle Plaça de les Oques
6.57 7.00 7.04 7.18 7.20 7.25 7.30
7.54 7.55 7.59 8.08 8.10 8.15 8.20
8.54 8.55 8.59 9.08 9.10 9.15 9.20
9.54 9.55

9.59

10.08 10.10 10.15 10.20
11.14 11.15 11.19 11.28 11.30 11.35 11.40
12.14 12.15 12.19 12.28 12.30 12.35 12.40
13.14 13.15 13.19 13.28 13.30 13.35 13.40
14.34 14.35 14.39 14.48 14.50 14.55 15.00
15.34 15.35 15.39 15.48 15.50 15.55 16.00
16.34 16.35 16.39 16.48 16.50 16.55 17.00
17.34 17.35 17.39 17.48 17.50 17.55 18.00
18.54 18.55 18.59 19.08 19.10 19.15 19.20
19.54 19.5 19.59 20.08 20.10 20.15 20.20
20.54 20.55 20.59 21.08 21.10 21.15 21.20
Director: Marià Arbonès
Cap de redacció: Marc Busquets
Departament de Tecnologia: Josep Gallofré / Adrià Martínez

Raval de Santa Anna, 2, tercer pis | 43201- Reus | Telèfon 977 300783 | info@reusdigital.cat
Segueix-nos a:
Cerca a ReusDigital: